Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Keşke daha pozitif yaklaşabileceğimiz başkan adaylarıyla yarın kongreye gidebilseydik ama elde bu iki isim var

İki adaydan hangisi kazanırsa kazansın ilerisi için umutlu konuşmak çok mümkün değil

Karaahmet kazanacak gibi duruyor
Olgun aydında destek açıklamış karaahmete puzzle oturuyor yarım kaldığı işi bitirecek Giresunspor ü tarihten silecek..utanmadan bir de açıklama yapmış bazı insanların Giresunspor a zarar verdiğinden bahsetmiş...şaka gibi
(07-08-2020, 20:08)sokakbaşımeyhane28 Wrote: [ -> ]İnşallah çırak kazanır Hakan Karaahmet mafya ve siyasi ilişkileri nedeniyle uzak duruyorum tamamen götürmeye geliyor Sacit için ne dediysem Hakan için aynı şeyleri söylüyorum inşallah yanılırım ama seçimden önce Aziz yıldırımın ayağına giden adamdan fayda olmaz

Hakan Karaahmet Aziz Yıldırımla mı görüştü? Ne alaka yanına gitti ki

Var mı haber veya fotoğraf
Her iki aday da Giresunsporu ileriye taşıyacak kişiler değil. Eninde sonunda çıkmaz yola doğru gidiyoruz, Ordunun izinde. Ama özetle, Karaahmet kazanırsa 2 sene, Çırak kazanırsa 5 sene sonra tarihe karışırız. İnşallah Çırak bari kazanırda birkaç sene daha kendi çapımızda eğleniriz.
(07-08-2020, 20:49)maicon_28 Wrote: [ -> ]
(07-08-2020, 20:08)sokakbaşımeyhane28 Wrote: [ -> ]İnşallah çırak kazanır Hakan Karaahmet mafya ve siyasi ilişkileri nedeniyle uzak duruyorum tamamen götürmeye geliyor Sacit için ne dediysem Hakan için aynı şeyleri söylüyorum inşallah yanılırım ama seçimden önce Aziz yıldırımın ayağına giden adamdan fayda olmaz

Hakan Karaahmet Aziz Yıldırımla mı görüştü? Ne alaka yanına gitti ki

Var mı haber veya fotoğraf
Seçim çalışmaları için İstanbul’a gitmişti orada çektirmişti bizim Giresun haber diye bir sitede gördüm azizle çok alaka Aziz olgun ilişkisi
yücel ildiz altay la anlaşmış
Osman Çırak katakteri beş para etmez. Yöneticiliğide pek parlak sayılmaz. Hakan Uralla Osman yakın arkadaş İstanbulda bir mekanda eğlenirken yanımızdaki erkek arkadaşın kız arkadaşına koruması vasıtasıyla arkadaşlık teklifi gönderen bir adam hemde kendinden en az 30 yaş küçüktür bunlar kulup yönetse ne olur
Hakan KARAAHMET hayırlı olsun, Çırak mucize olmassa çırak olarak kalmaya devam edecek, Karaahmet gerek siyasi gerek iş insanları ve de büyük oranda tribünlerden almış başkanlığı...
Bence taraftar 2 ye ayrıldı kumyalı karaahmetçi maraton Serkan Cihan etkisiyle Osman çırağa yönelecektir..yıllar öncede favori karaahmetti Osman çırak kazanmıştı
Karaahmedin arkasında olgun var osmanın arkasında Kürşat Yılmaz var...büyük ihtimalle de sponsoru Enver yüceldir..seversin sevmezsin Enver Yücel rotayı tersine döndürebilir
Birde basında da çok dillendirilen siyasi destek nedir ne desteği vermişlerdir??en son verdikleri destekçileri 50 milyon borç takıp fare gibi kaçmıştır..Giresun’a siyasi destek olmaz hemde hiç bir
Alanda olmaz Giresunu orduya bağlamayı düşünenlerin vereceği destek yerinde kalsın