Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(07-05-2021, 23:06)bulancak28 Wrote: [ -> ]@chotanax başkan çok geçmiş olsun, inşallah yarın bu saatlerde şampiyonluğu kutluyor oluruz Smile

Maç pazar değil mi   Smile
(07-05-2021, 23:06)bulancak28 Wrote: [ -> ]@chotanax başkan çok geçmiş olsun, inşallah yarın bu saatlerde şampiyonluğu kutluyor oluruz Smile

Valinin & emniyet müdürünün kesin emri var, Giresun'daki arkadaşlar kesinlikle dışarı çıkıp kutlama yapmasın. Çok cezası var, ileri bir tarihte yapılacakmış kutlamalar Big Grin (karantinam bitince inşallah ben de orada olacağım)
(07-05-2021, 23:27)heyulaanil28 Wrote: [ -> ]

Pazarı cumartesisi mi kaldı ki? Tüm günler birbirine benziyor, zaman zaten geçmiyor. Rolleyes
(07-05-2021, 23:27)heyulaanil28 Wrote: [ -> ]

Abooo benim devreler yanmış gitmiş ben 3 gündür maçı cumartesi zannediyordum yarına ayarlamıştım her şeyi...
Hatta bugün dedim maç yarın bizimkiler İstanbul'a yeni gitmişler geç değil mi diye Big Grin 
@chotanax hocam forumda zaten uyumayız pazar gecesi, dışarı çıkamasak da sıkıntı yok. Ben yarın müdüre pazartesi işe biraz geç başlayabilir miyim diye soracağım bir bahane uydurup (bütün ofis biliyor Giresunsporlu olduğumu, kesin yerler)
Karantinada olmasam, yol izni ile Giresun, izin alamazsam kaçak göçek Giresun yapacaktım, müdürden ben de hastane postane işim var deyip izin isteyecektim, müdür de hstr lan biliyom seni deyip, öğlene gel diyecekti...
(07-05-2021, 20:07)chotanax Wrote: [ -> ]
(07-05-2021, 19:34)semiko Wrote: [ -> ]
(07-05-2021, 18:49)chotanax Wrote: [ -> ]https://youtu.be/mV-jGj9F7Sc

Saldın zehri.

Ben yılbaşından beri o zehrin içindeyim. Hayattan koptum. Acı çekiyorum aylardır. Bitecek inşallah 2 gün sonra.

Dün rüyamda bütün gece balde reisi gördüm. İki kere "ah be balde reis" 3 kere de "baldeee reisssss, harikasın" diye bagirdim. Ya çok kaçıracak yada hattrick yapacak. Hanım pozitif, çocuk da muhtemel pozitif  ve ateş içinde, ben balde reisle uğraşıyorum.

Baba çok geçmiş olsun. Sonrası için çok dikkat edin. Bende geçirdim halen kalıntıları mevcut nefes darlığı VS. Sarsabiliyor biraz. İştah falan gidiyor. Ancak geçtikten sonra bile bir müddet koraspin e devam. Badim doktoru 25 gün bile pozitif olabiliyorsun diyordu ben en az 20 gün pozitiftim
(07-05-2021, 23:37)chotanax Wrote: [ -> ]Karantinada olmasam, yol izni ile Giresun, izin alamazsam kaçak göçek Giresun yapacaktım, müdürden ben de hastane postane işim var deyip izin isteyecektim, müdür de hstr lan biliyom seni deyip, öğlene gel diyecekti...

Bende güzel bir izin var savunma sanayinin faydaları Smile maç günü stada kaçarım ben fotoyu da saldım zaten buraya daha önce. Smile baba sen bizim firmayı bilirsin aslında ordudaki eski cezaevine kurulan firma Smile
@semiko

Bugün iyiler, atlatiyorlar gibi, coraspin aldım, içeceğiz bakalım. Sarmısaklı süt, turşu suyu, ıhlamur, Allah ne verdiyse depoluyoruz. Böyle giderse Pazar gecesi Tarzan gibi olurum ben herhalde Big Grin
(08-05-2021, 00:41)chotanax Wrote: [ -> ]@semiko

Bugün iyiler, atlatiyorlar gibi, coraspin aldım, içeceğiz bakalım. Sarmısaklı süt, turşu suyu, ıhlamur, Allah ne verdiyse depoluyoruz. Böyle giderse Pazar gecesi Tarzan gibi olurum ben herhalde Big Grin

Aynen çok güzel. Zencefil rende yapıp üzerine bal döküp tek atmak gerek. Ciğerlere iyi geliyor Smile ben su içmekten helak olmuştum
Coronayi bosverelim de td'de samsun başlığına bombayı bırakıp kacmissin sen semiko