Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!

Full Version: 34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Benim boğaz kurumaya, eller ayaklar da titremeye başladı. Vallahi gol gelmeyen her dakika canımdan can gider...
(09-05-2021, 19:51)maicon_28 Wrote: [ -> ]@bulancak28 Eyvallah kanka

Asıl bombayı bilmiyorsunuz. Menemenspor, ADS'ye karşı resmen paf kadro gibi bir şeyle çıkmış. Takımda yabancı yok
Herkes yerli

Garantiye almışlar Smile

Harbiden çoluk çocukmuş la
Tuzlanın kadrosunu gördükten sonra az bi rahatlama vurdu.
35 dk kaldı. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah utandırmasın.
Menemen stoperleri 18 19 yaşlarında yabancıları yok hiç oynamayan 3 4 genç bile çıkmış.Aynı şekilde adanada menemene benzer çıkmış
Tuzla çok bilenmişe benzemiyor doğru olanı yapmışlar... Yoksa Tam kadro çıkarlardı
Maçkolik hala girmedi kadroları tuzlanın kadrosunu görsem ona göre yorum yapardım
Aldık bu maçı allahın izniyle geliyor ulan ŞAMPİYONLUK şu orucu açalım hele bismillah....
(09-05-2021, 19:51)maicon_28 Wrote: [ -> ]@bulancak28 Eyvallah kanka

Asıl bombayı bilmiyorsunuz. Menemenspor, ADS'ye karşı resmen paf kadro gibi bir şeyle çıkmış. Takımda yabancı yok
Herkes yerli

Menemen den daha birşey beklemeyin en önemli yabancılarını yolladılar artı Ümit Karan Adanalı
Şarteli kapatıyorum. Allah utandırmasın. Yürekten,istekli ve coşkulu oynayalım kazanalım süper lige adımızı yazdıralım.